Haber

Messi bağış yaptı mı? Lionel Messi depremzedeler için bağış yaptı mı, yapmadı mı?

Messi bağış yaptı mı? Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremlerde yaşadığımız üzücü kayıpların ardından dünyanın dört bir yanından değerli sporcular ve sanatçılar ülkemize gelirken, Messi bu konuda herkesi şaşırttı. Merih Demiral, ilk olarak Ronaldo’nun depremzedeler için yaptığı kampanyada Juventus’ta forma giyerken kendisine verdiği imzalı formayı satışa çıkardı. Peki Messi bağış yaptı mı? Lionel Messi depremzedeler için bağış yaptı mı, yapmadı mı?

MESSİ BAĞIŞ YAPAR MI?

Yıllardır benzetildiği Lionel Messi, eşiyle birlikte Türkiye ve Suriye’deki depremzedeler için 3.5 milyon euro yardımda bulundu. Lionel Messi, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla hayranlarından depremzedelere maddi destek sağlamalarını istedi. Eşi Antonella da depremzedeler için paylaşımda bulundu.

“KALBİM ONLARLA”

Lionel Messi, Türkiye’deki depremlerden etkilenen insanlar için bir açıklama paylaştı. Arjantinli yıldız, “Türkiye ve Suriye’de meydana gelen yıkıcı depremlerden etkilenen binlerce çocuk ve aileleri çok üzücü günlerden geçiyor. Kalbim onlarla birlikte. Yardımlarınız çok önemli.” Messi, paylaşımına bağış yapmak için link bıraktı.

cekmekoy-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu